• Kategorie
  • Szukaj
  • PORTFELE DAMSKIE I MĘSKIE

PORTFELE DAMSKIE I MĘSKIE

Sklep www.dodatki4you.pl oferuje bogaty wybór portfeli zarówno damskich jak i męskich. Przy wyborze tego odpowiedniego kierujemy się jego funkcjonalnością i designem. Stawiamy na odpowiednią wielkość, kolorystykę, organizację wnętrza tj. liczbę przegród  na banknoty i monety, dokumenty, karty kredytowe.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo portfel dopasowany do swoich potrzeb!

PORTFEL DAMSKI -MODELE I KOLORYSTYKA 

W ofercie „Sklepu z pasją” widnieją portfele o różnej kolorystyce, strukturze materiału i wielkości.

W taki razie jaki wybrać? Jeśli lubisz mieć wszystkie potrzebne rzeczy w jednym miejscu, zaopatrz się w duży portfel prostokątny. Pomieści on zarówno dokumenty, karty, prawo jazdy jak również banknoty i monety, dzięki wewnętrznemu zamkowi. Portfele damskie na zamek cieszą się dużą popularnością i wygodą, gdyż drobne monety nie wypadną z niego. Portfele zasuwane na zamek są różnej wielkości i mają różne kształty. Te nieco mniejsze mogą być kwadratowe  lub prostokątne.

Często Panie wybierają portfeliki zamykane na bigiel, głównie na drobne monety. Zajmują one mało miejsca i mieszczą się w kieszeni. Dobrze sprawdzają się również portfele na zamek z ozdobnym zatrzaskiem.

Decyzja o wyborze określonego modelu jest podyktowana często materiałem z jakiego jest wykonany portfel. W sprzedaży sklepu dodatki4you są portfele skórzane, z ekoskóry, zamszowe, z materiałów syntetycznych. Bogaty wybór wzornictwa i kolorystyki sprawia, że każda z Pań znajdzie model odpowiedni dla siebie Dużym zainteresowaniem cieszą się portfele w kwiaty, w kratę, z motywem zwierzęcym. Niezmiennie królują portfele damskie czarne i czerwone.

PORTFEL DAMSKI A TOREBKA DAMSKA

Wiele z Pań dopiera portfel pasujący do torebki. Wybór odpowiedniej wielkości portfela jest uzależniony od wielkości torebki damskiej. Im większa torba tym na większy portfel możemy sobie pozwolić.

PORTFEL MĘSKI JAKO MĘSKA BIŻUTERIA

Portfel męski to atrybut każdego mężczyzny, z którym się nie rozstaje. Mężczyźni stawiają na klasykę i uniwersalność. Portfel męski powinien być pakowny, gdyż musi zmieścić potrzebne dokumenty, karty płatnicze, wizytówki, dowód rejestracyjny. Często chowany jest po kieszeniach spodni lub kurtki, więc trwałość i jakość stawiamy na pierwszym miejscu. Panowie wybierają głównie portfele skórzane z RFID Secure w kolorystyce czarnej lub brązowej. Prym wiodą  modele zamykane na zamek z dodatkowo z zewnętrznym zapięciem. Portfele męskie z zabezpieczeniem są dostępne w różnych rozmiarach na www.dodatki4you.pl.