• O nas

DODATKI4YOU.PL - SKLEP Z PASJĄ

Rzetelna obsługa i uczciwość wobec klientów  to nasza dewiza.

Chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom  przyszłych Klientów stawiamy na jakość w  połączeniu z konkurencyjną ceną. Dodatkowo proponujemy szybki i wygodny  sposób realizacji zamówień bez utraty  cennego czasu. 

Warto podkreślić, że z miesiąca na miesiąc nasz sklep poszerza swoją ofertę, trafiając tym samym do coraz większej ilości gospodarstw domowych

Gwarantujemy miłą, fachową i solidną  obsługę na najwyższym poziomie.

Śledzimy bieżące trendy, idziemy z duchem czasu, wychodzimy na przeciw Państwa oczekiwaniom.

Staramy się, aby wszystkie opisy przedmiotów były wyczerpujące, a zdjęcia sprzedawanych towarów oddawały ich obraz rzeczywisty.

Powierzone nam dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji umowy, wysłania zamówienia oraz pod warunkiem wyrażenia zgody przez klienta, w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep www.dodatki4you.pl

Pamiętaj! Robiąc u nas zakupy rozpoczynasz współpracę z zaufaną i doświadczoną firmą, dla której dobro Klientów jest najwyższym priorytetem. Nasza firma zajmuje się sprzedażą w Internecie od 2015 r, a lata doświadczenia i nieustannej poprawy powodują, że dobrze rozumiemy potrzeby naszych Klientów. Możesz nam zaufać bez obaw, tak jak zrobiło to już wielu zadowolonych Klientów.

W pracy kierujemy się najwyższymi standardami, uczciwością, etyką i dbałością o klienta. Jesteśmy zawsze dostępni, otwarci na zapytania i chętni do służenia poradą. ponieważ kupujący jest dla nas najważniejszy, dlatego udzielamy w razie potrzeby odpowiedzi na pytania:

 

telefonicznie  mailowo  
 
+48533189811 sklep@dodatki4you.pl  

Realizujemy zamówienia maksymalnie w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia za pobraniem lub zaksięgowania wpłaty. Do tego czasu należy dodać czas przewoźnika.

 

ZACHĘCAMY DO ZAKUPÓW!!